Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » Рубіжанська ОДПІ інформує

Платники Рубіжанського управління спрямували до бюджету 222,6 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб

Про це повідомив начальник Рубіжанського управління ГУ ДФС у Луганській області Андрій Забровський ,що більше на 22,5 відсотків більше проти аналогічного періоду минулого року.

Як зазначив начальник Рубіжанського управління ГУ ДФС у Луганській області Андрій Забровький , 75 відсотків ПДФО зараховується до місцевих бюджетів.

Керівник Рубіжанського управління наголосив, що податок на доходи є основним джерелом наповнення місцевого бюджету, тому громади мають бути зацікавлені в тому, щоб наймані працівники мали офіційне працевлаштування, а громадяни, які отримують доходи не від роботодавців, обов'язково їх декларували.

Крім того, зростання бюджетних надходжень ПДФО безпосередньо залежить від збільшення розміру заробітної плати. Тому працівники Рубіжанського управління систематично проводять роз'яснювальну роботу з працедавцями щодо підвищення рівня зарплат, ліквідації схем виплат доходів у "конвертах", адже легальні робочі місці – це гарантовані державою виплати у разі втрати працездатності та страховий стаж, який дає право на належне пенсійне забезпечення.

Категорія: Рубіжанська ОДПІ інформує | Додав: admin (17.10.2018)
Переглядів: 3 | Рейтинг: 0.0/0
ПошукУКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua