Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » Рубіжанська ОДПІ інформує

Порядок надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи

У Головному управлінні ДПС у Луганській області розповіли. Для отримання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, (далі - Довідка) платнику достатньо подати заяву у паперовій або електронній формі. Заява складається з обов’язковим посиланням на відповідний нормативно-правовий акт, що передбачає надання контролюючим органом Довідки, та зазначенням найменування підприємства (установи, організації), до якого (якої) Довідку буде подано платником податків.

Термін опрацювання контролюючим органом заяви платника складає п’ять робочих днів з дня, наступного за днем подання заяви.

Довідку у паперовій формі платник (його законний чи уповноважений представник) отримує безпосередньо в органі, до якого було подано заяву при пред’явленні документа, що посвідчує особу.

Для спрощення процедури отримання Довідок за допомогою сервісу «Електронний кабінет платника» надано можливість платникам надсилати заяви та отримувати Довідки в електронному вигляді.    

Видача довідки про відсутність заборгованості є однією з адміністративних послуг Головного управління ДПС у Луганській області та надається платникам податків безоплатно.

Єдиною підставою для відмови у наданні довідки є наявність податкового боргу та/або недоїмки зі сплати єдиного внеску та/або заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи.

 За додатковими усними консультаціями щодо правильності і повноти оформлення заяв або механізму отримання довідки потрібно звертатись до співробітників Центрів обслуговування платників Луганської області (адреси яких знаходяться у банері «Центри обслуговування» на сайті Головного управління ДПС у Луганській області за посиланням https://lg.tax.gov.ua).        

Нагадаємо: Порядок видачі довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, затверджений наказом Міністерства фінансів України 03.09.2018 № 733.

 

Головне управління ДПС у Луганській області

Категорія: Рубіжанська ОДПІ інформує | Додав: admin (03.12.2020)
Переглядів: 91 | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
УКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту


Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua