Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » Рубіжанська ОДПІ інформує

Щодо продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років

У Головному управлінні ДПС у Луганській області звернули увагу. Статтею 15-3 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» (далі – Закон) встановлені обмеження щодо продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів.

Зокрема, забороняється продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів: особами, які не досягли 18 років; особам, які не досягли 18 років.

Продавець пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових або тютюнових виробів зобов'язаний отримати у покупця зазначених товарів паспорт або інші документи, які підтверджують вік такого покупця, якщо у продавця виникли сумніви щодо досягнення покупцем 18-річного віку.

У разі відмови покупця надати такий документ продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових або тютюнових виробів такій особі забороняється.

Нагадаємо, що у разі встановлення порушення вимог зазначених норм Закону, анулюється ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Крім того, відповідно до статті 17 Закону до суб'єктів господарювання (у тому числі іноземних суб'єктів господарювання, які діють через свої зареєстровані постійні представництва) застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафу 6800 гривень. Відповідно до частини 2 статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення  працівник підприємства (організації) торгівлі або громадського харчування, який здійснив продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особі, яка не досягла 18 років, притягується до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу від ста до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Головне управління ДПС у Луганській області

Категорія: Рубіжанська ОДПІ інформує | Додав: admin (02.11.2020)
Переглядів: 117 | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
УКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту


Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua