Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » Рубіжанська ОДПІ інформує

Спілкування за «круглим столом» з представниками бізнесу

На протязі червня  керівництвом Рубіжанської  ОДПІ Головного управління ДФС у Луганській  області (далі – ОДПІ) були проведено два заходи з представниками бізнесу м. Рубіжне та Кремінського району . За  «круглим столом» та на особистій зустрічі платникам було доведено  про переваги електронних сервісів Державної фіскальної служби України та про зміну з 2 липня поточного року бюджетних рахунків для сплати податків до державного та місцевих бюджетів.

Посадовці переконували платників перейти на подання звітності в електронній формі та надали детальні роз’яснення, як це здійснити практично.

Крім того  з платниками обговорювали питання легалізації трудових відносин та порядок заповнення та подання Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (далі - податковий розрахунок) та звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

До уваги учасників заходів також  були надані роз’яснення щодо застосування РРО в тому числі при реалізації  технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту.

В рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були наданні роз’яснення щодо права фізичної  особи, яка зареєстрована у Державному реєстрі, на  отримання у Державному реєстрі відомостей  про себе. Відповідно до Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, затвердженого наказом МФУ від 29.09.2017 №822, відомості з Державного реєстру є документом, який безоплатно надається контролюючим органом за зверненням фізичної особи (представника) щодо отримання відомостей про себе, в тому числі через Електронний кабінет платника.

Під час зустрічей фахівці відповіли на численні питання присутніх

Категорія: Рубіжанська ОДПІ інформує | Додав: admin (23.06.2018)
Переглядів: 7 | Рейтинг: 0.0/0
ПошукУКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua