Створити безкоштовний сайт на uCoz
 
Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Сорок четверта сесія Кремінської районної ради
29 травня - 5 червня  2014 року


Порядок денний сорок четвертої сесії Кремінської районної ради
 

                Протокол сорок четвертої сесії Кремінської районної ради


                ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ від 29 травня 2014 року

 1. Про внесення змін до рішення районної ради від 12.12.2013 року №35/16 «Про затвердження районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2014 – 2017 роки «Кремінське літо».
 2. Про внесення замін до рішення районної ради від 17.04.2014 року №42/2 «Про затвердження Районної програми соціальної підтримки сімей, дітей та молоді Кремінського району на 2014 рік»
 3. Про внесення змін до Кремінського районного бюджету на 2014 рік

  ДРУГЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ від 05 червня 2014 року

   
 4. Про внесення змін до рішення районної ради від 10 квітня 2014 року №41/31 «Про прийняття безоплатно у спільну власність територіальних громад сіл, селища та міста Кремінського району газового обладнання.
 5. Про початок процедури приватизації шляхом проведення аукціону об’єктів нерухомого майна, розташованого за адресою: вул. Октябрьська,8в та вул.Тітова, 1к, м.Кремінна
 6. Про безоплатну передачу з балансу Кремінського районного центру соціального обслуговування на баланс Комунальної установи «Кремінський районний центр соціальної реабілітації дітей – інвалідів» нерухомого майна.
 7. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення і зміни меж села Єпіфанівка
 8. Про надання дозволу КП «Креміннатеплокомуненерго» на звернення до Луганської обласної ради з питання зміни балансоутримувача
 9. Про дозвіл на надання фінансової допомоги на поворотній основі
 10. Про затвердження Договору позички на нерухоме майно частину приміщень в будівлі Варварівської сільської лікарської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, що знаходяться на балансі КУ «Кремінської РТМО».
 11. Про затвердження Договору позички на нерухоме майно частину приміщень в будівлі Макіївської сільської лікарської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, що знаходяться на балансі КУ «Кремінської РТМО».
 12. Про затвердження Договору позички на нерухоме майно частину приміщень в будівлі Новомикільської сільської лікарської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, що знаходяться на балансі КУ «Кремінської РТМО».
 13. Про затвердження Договору позички на нерухоме майно частину приміщень в будівлі Новокраснянської сільської лікарської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, що знаходяться на балансі КУ «Кремінської РТМО».
 14. Про затвердження Договору позички на нерухоме майно частину приміщень в будівлі Булгаківського фельдшерсько-акушерському пункті, що знаходяться на балансі КУ «Кремінської РТМО».
 15. Про затвердження Договору позички на нерухоме майно частину приміщень в будівлі Нововодянського фельдшерсько-акушерському пункті, що знаходяться на балансі КУ «Кремінської РТМО».
 16. Про затвердження Договору позички на нерухоме майно частину приміщень в будівлі Михайлівського фельдшерсько-акушерському пункті, що знаходяться на балансі КУ «Кремінської РТМО».
 17. Про затвердження Договору позички на нежитлове приміщення площею 18,3 кв.м., що знаходиться на балансі КУ «Кремінської РТМО».
 18. Про надання дозволу на продовження на 35 місяців договору оренди на частину нежитлового приміщення Бараниківської СЛА ЗП-СМ.
 19. Про звіти депутатів районної ради перед виборцями.
 20. Про зміну назви та затвердження статуту позашкільного навчального закладу «Кремінська районна дитячо – юнацька спортивна школа
 21. Про безоплатну передачу з балансу КУ «Кремінське РТМО» на баланс ДП КП «Креміннатеплокомуненерго» нерухомого майна
Пошук
УКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту


Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua