Створити безкоштовний сайт на uCoz
 
Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Сорок шоста сесія Кремінської районної ради
23 травня 2019 року

 

    Результат поіменного голосування сорок шостої сесії Кремінської районної ради

    Протокол сорок шостої сесії Кремінської районної ради

    Порядок денний сорок шостої  сесії Кремінської районної ради

 

 1. Про внесення змін до рішення районної ради від 19.12.2018 року №40/3 «Про програму соціально – економічного та культурного розвитку Кремінського району на 2019 рік»
 2. Про внесення змін до районної цільової соціальної програми «Освіта Кремінщини»
 3. Про внесення змін до рішення Кремінської районної ради від 19.12.2018 року №40/4 «Про затвердження Програми розвитку туризму в Кремінському районі на 2019 – 2020 роки»
 4. Про внесення змін до рішення районної ради від 19.12.2018 року №40/33 «Про затвердження районної Програми розвитку та підтримки надання медичної допомоги на первинному рівні у Кремінському районі на 2019 рік»
 5. Про внесення змін до рішення районної ради «Про затвердження районної Програми розвитку та підтримки комунальної установи «Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Мрія» на 2018 – 2021 роки»
 6. Про внесення змін до рішення районної ради від 15.03.2018 року №30/18 «Про затвердження Програми національно – патріотичного виховання дітей та молоді Кремінського району на 2018 – 2021 роки»
 7. Про внесення  змін до Кремінського районного бюджету на 2019 рік
 8. Про дострокове припинення  дії договору позички на частину будівлі третього поверху дитячого відділення комунальної установи «Кремінське районне територіальне медичне обєднання»
 9. Про надання в оренду нерухомого майна – частину (441,6 кв.м) будівлі третього поверху дитячого відділення, що знаходиться на балансі комунальної установи «Кремінське районне територіальне медичне обєднання» за адресою: м. Кремінна, вул.Побєди,1а
 10. Про   затвердження проектно – кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт Кремінстької міської лікарської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини  №3 за адресою: Луганська область, м.Кремінна, вул.Донецька, 108 (утеплення фасаду)»
 11. Про затвердження проектно – кошторисної документації по об’єкту; Капітальний ремонт підлоги приміщення Кремінської міської лікарської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини за адресою: Луганська область, м.Кремінна, вул.Побєди, 1А»
 12. Про затвердження проектно – кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція будівлі Красноріченської селищної лікарської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини» за адресою: Луганська область, Кремінський район, селище Красноріченське, вул.Калинова, буд.1 (Коригування)
 13. Про встановлення меж населених пунктів с. Кудряшівка, с.Індустріальне Кудряшівської сільської ради Кремінського району Луганської області
Пошук
УКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту


Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua