Створити безкоштовний сайт на uCoz
 
Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Звернення громадян з грудня 2011 року  по листопад 2012 року

Документування та діловодство з розгляду звернень громадян у Кремінській районній раді покладено на головного спеціаліста-юрисконсульт загального відділу виконавчого апарату.

         Протягом звітного періоду на розгляд до Кремінської районної ради надійшло 85 звернення. З них 15 письмових та 70 усних звернень. Вирішено 80 звернень (13 письмових та 67 усних), 5 звернень знаходяться у стадії розгляду.

Категорія звернення

Надійшло

(кількість шт.)

Вирішено (кількість шт.)

В стадії розгляду

(кількість шт.)

Письмові звернення

15

13

2

Усні звернення

70

67

3

ВСЬОГО

85

80

5

         За категоріями авторів звернень до районної ради зверталися учасника та інваліди війни, діти війни, інваліди, багатодітні сім’ї та інші категорії громадян. За соціальним станом – пенсіонери, робітники, селяни підприємці та інші.

         Питання, що порушуються громадянами у зверненнях мають різноманітний характер.

         Так, наприклад, за звітній період надходили звернення з питань аграрної політики і земельних відносин, транспорту та зв’язку, соціального захисту,  охорони здоров’я та інші звернення. Слід відокремити, що надходили звернення з питанням актуалізації даних вкладників Сбербанку колишнього СРСР.

         Всі звернення вирішуються завдяки тісній співпраці районної ради з Кремінською районною державною адміністрацією, підприємствами установами та організаціями району та області та безпосередньо завдяки співпраці з депутатами Луганської обласної ради.

         Так, наприклад, для вирішення  колективного звернення жителів с. Бараниківка (з питань критичної ситуації в селі) було скликано та проведено робочу нараду за безпосередньою участю депутата Луганської обласної ради Гацька Анатолія Анатолійовича, заступника голови райдержадміністрації, начальника Кремінського КУ Сватівських МЕС, директора КП «Бараниківский сількомунгосп», та жителів с. Бараниківка. За результатами робочої наради було відразу вирішено одне проблемне питання щодо обслуговування та експлуатації електромереж с. Бараниківка. Щодо інших питань, було прийнято рішення скликати та провести позачергову сесію Бараниківської сільської ради. Сесія сільради була проведена, на сесії прийняті відповідні рішення (звернення знаходиться на контролі).

         Двадцять шість звернень з питанням актуалізації даних вкладників Сбербанку колишнього СРСР були вирішені завдяки співпраці з відділенням Ощадбанку України. Всім заявникам була надана допомога в актуалізації даних.

         Звернення з питань аграрної політики і земельних відносин були вирішені разом із Кремінською райдержадміністрацією та відділом Держкомзему у Кремінському районі.

         Звернення з питань транспорту та зв’язку вирішені разом із Кремінською райдержадміністрацією; з питань охорони здоров’я – разом із КУ «Кремінське РТМО».

         В районній раді постійно вдосконалюються методи роботи із зверненнями громадян.

         У лютому-квітні 2012 року головою районної ради здійснювався виїзний прийом громадян безпосередньо у територіальних громадах району.                                                                     Разом із цим службовцем апарату районної ради надавалася допомога у веденні роботи з документування та діловодства по зверненнях громадян сільським та селищній раді.

         Робота із зверненнями громадян знаходиться на постійному контролі у голови районної ради.

Пошук
УКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту


Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua