Створити безкоштовний сайт на uCoz
 
Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Проекти регуляторних актів Голубівської сільської ради
 

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта - проекту рішення Голубівської сільської ради "Про встановлення єдиного податку для суб’єктів малого підприємництва - фівзичних осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи на 2020 рік по Голубівській сільській раді".

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта - проекту рішення Голубівської сільської ради "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік по Голубівській сільській раді".

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта - проекту рішення Голубівської сільської ради "Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік по Голубівській сільській раді".

2020 рік

Про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів малого підприємництва - фізичних осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи на 2021 рік по Голубівській сільській раді

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік по Голубівській сільській раді

Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік по Голубівській сільській раді

 

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта - проекту рішення Голубівської сільської ради "Про встановлення єдиного податку для суб’єктів малого підприємництва - фівзичних осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи на 2021 рік по Голубівській сільській раді".

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта - проекту рішення Голубівської сільської ради "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік по Голубівській сільській раді".

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта - проекту рішення Голубівської сільської ради "Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік по Голубівській сільській раді".

Пошук
УКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту


Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua