Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » Фонд соціального страхування інформує

ОДПІ інформує. Цьогоріч мешканці Кремінського району вже подали 143 декларацій про майновий стан і доходи

Жителі міста Кремінна та Кремінського району, які зобов’язані декларувати свої доходи та які мають право на отримання податкової знижки,  з початку кампанії декларування подали    до інспекції  143 декларацій про майновий стан і доходи, проінформував  Володимир Позняк – заступник начальника, начальник Кремінського відділення Рубіжанської ОДПІ .

При цьому, найбільш активно  місцеві платники податків декларували доходи від сільського господарства. Всього  Зокрема, за цей час  ними задекларовано доходів  1140 тисяч гривень, з яких декларанти сплатили  податкових зобов’язань на суму и 93.8

Разом з тим,  для отримання податкової знижки мешканцями  міста та району подано 20

Разом з тим,  для отримання податкової знижки мешканцями  міста та району подано 20 декларацій. Громадянам буде повернуто з бюджету  9,9 тисяч гривень.

Правом на отримання податкової знижки громадяни можуть скористатися впродовж всього року, - підкреслив Володимир Позняк. Для цього їм необхідно подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за місцем проживання. В ній потрібно  зазначити  суму річного оподатковуваного доходу та витрат, підстави для надання такої знижки, документальне  підтвердження витрат.

Керівник нагадав , що з 1 січня 2015 року  стартувала  кампанія  з декларування громадянами свого майнового стану і доходів, отриманих ними  у 2014 році.

Для подання декларації і отримання необхідних консультацій потрібно звернутись у Центр обслуговування платників податків Кремінського відділення Рубіжанської ОДПІ  за адресою: 92900, Луганська  область, м. Кремінна , вулиця Октябрьська, 10

Категорія: Фонд соціального страхування інформує | Додав: admin (02.04.2015)
Переглядів: 350 | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
УКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту


Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua