Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » Рубіжанська ОДПІ інформує

ОДПІ інформує. Додаткові надходження по податку на доходи фізичних осіб склали 16,3 тис. грн.

Про це повідомив заступник начальника Рубіжанської ОДПІ Юрій Мельник .

Керівник управління  відзначила, що однією з головних завдань Державної фіскальної служби є легалізація заробітної плати. У нинішніх кризових умовах однією з актуальних тем сьогодні є боротьба з виплатою заробітної плати в «конвертах», реалізація гарантій оплати праці й організація заходів недопущення виникнення заборгованості по виплаті заробітної плати.

Підприємства, установи, організації й громадяни-суб'єкти підприємницької діяльності при виплаті заробітної плати повинні дотримувати діючого законодавства, відповідати за навмисне ухиляння від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати. Деякі роботодавці ігнорують чинне законодавство - не платять у повному обсязі податки в бюджет, що є навмисним відхиленням від оподатковування.  Працівник, що одержує зарплату в «конверті», виявляється повністю беззахисним перед роботодавцем. Усна домовленість жодним чином не фіксується юридично, роботодавець платить стільки, скільки вважає потрібним і доти, поки вважає за необхідне. Працівник не має ніяких доказів на підтвердження дійсного розміру своєї заробітної плати й виробничого стажу. По запобіганню таких явищ фахівцями Рубіжанської ОДПІ ведеться постійна робота. Так, по її результатах в 2015 році офіційно оформлені трудові угоди з 178 громадянами, в тому числі   107 при перевірці СПД - фізичних осіб та  71  при перевірці. юридичних осіб. У зв'язку з чим додаткові надходження по податку на доходи фізичних осіб склали 16,3 тис. грн. і 85,9 тис. грн. єдиного соціального внеску.

У черговий раз Юрій Володимирович  нагадав  громадянам нагадав, що кожний повинен стати на захист своїх прав, вимагаючи офіційного оформлення трудових відносин, інакше це приводить до розвитку тіньових схем відхилення від сплати роботодавцями податків, і в результаті - відсутності стабільних надходжень до державного бюджету.

Категорія: Рубіжанська ОДПІ інформує | Додав: admin (02.04.2015)
Переглядів: 360 | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
УКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту


Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua