Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » Рубіжанська ОДПІ інформує

ОДПІ інформує. Консультаційна телефонна лінія для платників ПДВ працює

У зв’язку з надходженням численних запитів від платників податків щодо роботи системи електронного адміністрування податку на додану вартість, запровадженої з 1 січня 2015 року Законом України від 28.12.2014 року №71-VIII, у Рубіжанській ОДПІ виділено окрему телефонну лінію для надання консультацій платникам податків з питань роботи системи електронного адміністрування ПДВ (крім податкових консультацій). Нагадуємо номери телефонів м. Рубіжне 0645363092,м. Кремінна 064-54-3-16-87

 Платники, у яких виникають запитання, пов’язані з роботою системи електронного адміністрування податку на додану вартість, можуть звертатися за консультацією.

На питання платників відповідала начальник відділу контролю за декларуванням  податку на додану вартість  Маргарита Сіроштан

Як заплатити суму податкового зобов’язання  по ПДВ за лютий?

Сума узгоджених податкових зобов'язань задекларованих по податку на додану вартість за лютий нинішнього року сплачується до бюджету у термін не пізніше 30 березня 2015 року з рахунків в системі електронного адміністрування ПДВ.

Таке перерахування здійснюється на підставі реєстру, який автоматично формується ДФС України на підставі поданих платниками податкових декларацій з ПДВ та надсилається Казначейству.

У відомстві також наголосили, що оскільки перерахування суми податку до бюджету та/або на спеціальні рахунки платників податку з їх електронних рахунків здійснюється Казначейством в межах залишку таких коштів на електронних рахунках, платникам необхідно зарахувати з власного поточного банківського рахунку кошти на рахунки в системі електронного адміністрування ПДВ в межах суми податку, яка підлягає сплаті до бюджету.

Якщо платником податку, який застосовує спецрежим оподаткування діяльності у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства, за результатами звітного періоду задекларовано суми податку, які підлягають сплаті як до бюджету так і на його спеціальний рахунок, то кошти з його електронного рахунку, у першу чергу, перераховуються до бюджету, а у разі повного розрахунку з бюджетом – на спеціальний рахунок такого платника.

Категорія: Рубіжанська ОДПІ інформує | Додав: admin (02.04.2015)
Переглядів: 405 | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
УКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту


Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua