Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » Рубіжанська ОДПІ інформує

ОДПІ інформує. Своєчасна сплата ЄСВ – це стабільне наповнення бюджету і запорука вчасних виплат пенсій та соціальних гарантій громадянам.

З цими словами звернувся до представників середнього та малого бізнесу заступник начальника Рубіжанської ОДПІ ГУ Міндоходів  в Луганської області Юрій Мельник.

 Він повідомив: «З початку 2015 року платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування  Рубіжанської ОДПІ ГУ Міндоходів у Луганській області  перераховано до бюджету понад 46,8 млн.грн.,в тому числі платниками м.Рубіжне 34,7 млн. грн.. та 8,1 млн. грн. платниками Кремінського району.

На зустрічі з представниками бізнес спільноти  Юрій Мельник вкотре нагадав, що з початку року набрав чинності Закон України від 28 грудня 2014 року № 77-VIIІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці», яким внесено зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування».

Керівник  роз’яснив учасникам про останні зміни стосовно ЄСВ ,а саме про  три обов‘язкові умови, за яких може знижуватись розмір єдиного внеску при нарахуванні виплат найманим працівникам. Посадовець на прикладі показав порядок застосування понижуючого коефіцієнту, наголосивши, що такий коефіцієнт розраховується платником єдиного внеску самостійно щомісячно, порівнюючи відповідні показники з минулорічними.

«Відтепер, скористатись понижуючим коефіцієнтом можуть фізичні особи, що забезпечують себе роботою самостійно та використовують працю інших осіб на умовах трудового договору, а також роботодавці, які виплачують допомогу по тимчасовій непрацездатності й допомогу у зв‘язку з вагітністю та пологами»,- зазначив Юрій Мельник.

Категорія: Рубіжанська ОДПІ інформує | Додав: admin (07.04.2015)
Переглядів: 304 | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
УКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту


Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua