Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » Рубіжанська ОДПІ інформує

ОДПІ інформує. Вирішити податкові питання Вам допоможуть у Центра обслуговування платників

            Про роботу Центрів  обслуговування платників податків Рубіжанської ОДПІ розповіла начальник відділу обслуговування платників податків  Ольга Урсова.

            „Завітавши до них, Ви зможете  безкоштовно та за відсутності черг вирішити усі свої нагальні податкові питання”, - зазначила фахівець. Вона нагадала про розташування Центрів : м. Рубіжне, вул. Менделєєва,14б та м. Кремінна ,вул. Октябрьська,10

            У приміщеннях центрів можливо  подати податкову звітність, отримати  інформацію щодо придбання  посилених сертифікатів відкритих ключів електронного цифрового підпису, подати кореспонденцію, отримати різного роду довідки та дозвільні документи, зареєструвати РРО та книгу ОРО, отримати ідентифікаційний номер чи внести зміни до облікової картки платника податків, отримати висококваліфіковану податкову консультацію, подати декларацію про майновий стан і доходи та здійснити ті чи інші платежі.

            Ольга Урсова звернула увагу: „На сьогоднішній день особливо актуальним є питання декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2014 року. Граничний термін подання декларації про майновий стан і доходи – 30 квітня 2015 року (включно). Тож Рубіжанська ОДПІ  закликає мешканців міста  Рубіжне ,м. Кремінна та Кремінського району завітати до відповідних Центрів обслуговування платників та подати декларацію про доходи у визначений термін”

            З початку року 2015 року Центром обслуговування забезпечено надання платникам податків послуг у наступній кількості: прийом звітності – 26739, прийом та реєстрація вхідної кореспонденції – 3857, консультацій – 2814, адміністративних послуг –1830.

Категорія: Рубіжанська ОДПІ інформує | Додав: admin (02.04.2015)
Переглядів: 327 | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
УКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту


Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua